REPEAT:

09. Duch Święty - wilkOŁASCE cz.1

Fundacja zaNim
Kim jest Wilk?

Szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci, perkusista, producent muzyczny, kompozytor, właściciel studia nagrań oraz wydawnictwa muzycznego.

Obdarzony niesamowitym darem przyprowadzania ludzi do Boga, już od 21 lat w wielu krajach prowadzi rekolekcje dla ludzi wszystkich stanów. Dzięki jego pełnemu humoru głoszeniu, opartemu na własnym świadectwie, jak również na świadectwie tych, którzy dzięki jego posłudze doświadczyli działania Boga, dziesiątki tysięcy ludzi oddały swoje życie Jezusowi.
W czasie swej posługi, również poza granicami Polski, założyli z żoną Sylwią już 15 wspólnot modlitewno-ewangelizacyjnych, a ich liczba nadal wzrasta...

Na krążku znajdziesz prawie 8 godzin nagrań w formacie MP3 zarejestrowanych w Otwocku, Lublinie i Olszewie-Borki podczas ośmiotygodniowych rekolekcji Seminarium Wiary.

Jeżeli nigdy nie spotkałeś(aś) Wilka, to zobacz co mówią o nim Ci, którzy go znają i Ci którzy uczestniczyli w rekolekcjach prowadzonych przez niego: http://www.fundacjazanim.pl/ksiegarnia/audiobooki/wilkolasce­-cz-1-detail

http://www.fundacjazanim.pl/projekty/misja-ewangelizacja
SHOW LESS